پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

 • سلام.برا خرید ابزار کار ازقبیل لوله بر دستی پوش فیت قیچی و اتو لوله آدرس نمایندگی وشماره تماس ولیست قیمت برام ارسال کنید

  با سلام و احترام خدمت شما

  پیرو سوالی که در سایت رسمی شرکت پلی ران مطرح نموده اید، باید به عرضتان رسانده شود که لیست قیمت از دفتر مرکزی به هیچ عنوان صادر نمی شود.

  مگر اینکه در قالب درخواست و صدور پیش فاکتور این کار صورت گیرد.

  با سپاس فراوان

 • با سلام.طبق درخواست کارفرما،لوله های روشویی پوش فیت سایز ۷۵ باید اجرا بشه.میخواستم بدونم برای روشویی حدا اکثر و حد اقل سایز وجود چقدره؟و سایز ۷۵ مشکلی نداره؟!

  رایج ترین سایز در سیستم پوش فیت برای لوله روشویی  50 میلی متر بوده و پاسخگوی انتقال پسآب روشویی می باشد و عموما  سایز لوله سینک صنعتی 75 میلی در نظر گرفته می شود.
  لازم به ذکر است در پروژه های مسکونی نیز با توجه به نظر کارفرما و  ناظر تاسیسات مکانیکی، سینک آشپزخانه و روشویی نیز می تواند با سایز 75 میلی متر اجرا شود و مشکلی در این مورد وجود ندارد.

 • با سلام ووقت بخیر . ایا در لوله کشی فاضلاب استفاده از رایزر مشترک برای اشپزخانه و دیگر رایزرها {همچون توالت یادستشویی ها}مجاز میباشد ؟

  برای استفاده از رايزر مشترک براي آشپزخانه و ديگر رايزرها طبق مبحث شانزدهم مقررات ملی منعی وجود ندارد، هرچند که بهتر است برای به حداقل رساندن انتقال بو و گازهای نامطبوع ، رایزر آشپزخانه به صورت مجزا از رایزرها سرویس ها در نظر گرفته شود.

 • با عرض سلام وخسته نباشین میخواستم بدون تحمل حرارتی پوش فیت پلیران چند درجه میباشد

  کوتاه مدت : 95 درجه
  بلند مدت : 85 درجه

 • لیست قیمت محصولات پوش فیت سایلنت رو میخواستم چجوری میتونم دسترسی به قیمتها داشته باشم

  با بخش فروش تماس گرفته شود.

 • با سلام .ایا حتما بایستی جهت لوله برای دفن در خاک بایستی از استاندارد EN1451Dاستفاده شود . با توجه به استاندارد مقررات ساختمان مبحث ۱۶

  هم استاندارد D و هم BD 

  لوله واتصالات سایلنت پلی ران، دارای گواهی نامه فنی BD  از مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی می باشد.

  که قابلیت دفن در خاک را دارا هستند

 • با سلام لطفا لیست قیمت محصولات رو واسم ارسال بفرماید

  با سلام و احترام خدمت شما

  پیرو سوالی که در سایت رسمی شرکت پلی ران مطرح نموده اید، باید به عرضتون رسانده شود که لیست قیمت از دفتر مرکزی به هیچ عنوان صادر نمی شود.

  مگر اینکه در قالب درخواست و صدور پیش فاکتور این کار صورت گیرد.

  با سپاس فراوان

 • با سلام و وقت بخیر. حداکثر ارتفاع مجاز ستون آب در هنگام تست با آب لوله های پوش فیت چقدر است؟ به عبارت دیگر حداکثر فاصله سه راهی های بازدید در روی لوله قائم فاضلاب چقدر است؟ با تشکر

  با سلام و احترام خدمت شما
  مطابق با مقررات ملی ساختمان مبحث شانزدهم، هیچ کدام از قطعات نباید با فشاری کمتر از 3 متر ستون آب آزمایش شوند.
  این مقررات در لوله اتصالات سیستم فاضلابی پوش فیت پلی ران ، 7 متر معادل دو طبقه ارتفاع ساختمان مسکونی میباشد.
  یادآوری می شود برای ساختمان های با کاربری هتل و بیمارستان و یا مشابه ، با ارتفاع سقف 4.5 متر ، میبایست در هر طبقه یک سه راه بازدید به منظور تست آب بند سیستم تعبیه کرد.

 • من برای پروژه یکسال قبل،کلی لوله پوشفیت با سایزهای مختلف، از یکی از نمایندگی های شما در بابل خریدم، ولی متاسفانه مقداری از اونا زیاد اومد.نمایندگی بابل مقداری از اونا رو پس گرفتن و مابقیش دستم مونده ا

  با سلام و احترام خدمت شما

  پیرو سوالی که در سایت رسمی شرکت پلی ران مطرح نموده بودین، اگر امکان دارد اطلاعات تماس خود را در اختیار شرکت قرار داده تا کارشناسان فروش این شرکت، در اولین فرصت با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند

  با سپاس فراوان

 • سلام وقت بخیر،ایا شرکت پلی ران هنوز واحد اموزشی اجرا کارهای ساختمانی رو دارد.با تشکر

  با سلام و احترام خدمت شما
  بله
  دوره جدید کلاس های آموزشی اجرای سیستم فاضلابی پوش فیت ، مجددا به زودی دایر خواهد شد.
  اطلاع رسانی در این خصوص ،در سایت شرکت پلی ران اتصال انجام خواهد گرفت.
  با تشکر